hamburger icon

Rohloff Service Partner

serwis rohloff

Doznania dla wszystkich Twoich zmysłów

Wysokiej jakości, precyzyjne piasty wielobiegowe. Sprawdzona, trwała konstrukcja i wyjątkowa wydajność w połączeniu z wyjątkowo niskimi kosztami konserwacji. Rohloff SPEEDHUB 500/14 to wzór, do naśladowania przez innych producentów.

Produkty Rohloff są ciągle poddawane próbie zarówno w sportach wyczynowych, jak i ciągłej pracy w sektorze turystyki rowerowej. Piasta rowerowa SPEEDHUB 500/14 jest idealnym komponentem do rowerów elektrycznych o dużej mocy, wytrzymuje ogromny moment obrotowy wytwarzany zarówno przez Tandemy, jak i rowery Cargo.

Prawie 100% wszystkich komponentów wymaganych dla produktów Rohloff jest produkowanych wyłącznie w Niemczech przez jednego ze 150 specjalnie wybranych, wysokiej jakości podwykonawców. Każdy komponent musi pomyślnie przejść rygorystyczny proces kontroli jakości, zanim przejdzie przez zakład, aby stać się częścią ekskluzywnego produktu Rohloff.

My jako Serwis Rohloff należymy już do rodziny Rohloff'ów a czy Ty jesteś gotów aby zostać członkiem tej rodziny? Będzie nam niezwykle miło Cię powitać!

ROHLOFF Service Partner — nasza oferta

Jako autoryzowany serwis Rohloff w Polsce zajmujemy się wszystkimi naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi. Stały dostęp do komponentów serwisowych czyni naprawę szybką i rzetelną.

Aby ułatwić wybór naprawy pogwarancyjnej, przekazujemy w Twoje ręce trzy typy przeglądów:

 1. ZŁOTY Przegląd Rohloff: 600 zł
 2. SREBRNY Przegląd Rohloff: 550 zł
 3. BRĄZOWY Przegląd Rohloff: 500 zł

Różnica w cenach wynika oczywiście z zakresu prac przewidzianych przez konkretny pakiet. Każdy z nich obejmuje jednak:

 • wymianę oleju,
 • wymianę śruby oleju,
 • czyszczenie oraz smarowanie mechanizmu zmiany biegów,
 • wymianę śrub Axleplate,
 • wymianę papierowych uszczelek pierścienia osi,
 • wymianę papierowej uszczelki pokrywy piasty,
 • wymianę śrub pokrywy piasty,
 • wymianę uszczelnienia korpusu piasty.

Jeżeli nie wiesz, z którego pakietu powinieneś skorzystać, zdaj się na naszych fachowców. Po wstępnych oględzinach piasty, pracownicy ROHLOFF Service Partner pomogą w podjęciu decyzji. Możesz również zajrzeć do zakładki SERWIS gdzie znajdziesz dokładny opis przeglądów.

Dlaczego warto korzystać z usług autoryzowanego partnera ROHLOFF?

Przeglądy i konserwacja piast wielobiegowych w autoryzowanym punkcie serwis ROHLOFF pozwoli szybko wykryć i naprawić usterki. Dla Ciebie będzie gwarancją udanego wypoczynku i bezpiecznej jazdy na sprawnym rowerze. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rowerów na pasek. Wybierz miejsce, któremu zaufały setki rowerzystów!