Rohloff Service Partner

Autoryzowany serwis ROHLOFF

W serwisie rowerowym konserwujemy, wykonujemy przeglądy, serwis oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne jednośladów wszystkich marek. Chcemy być kojarzeni ze stosowania niebanalnych rozwiązań, dlatego współpracujemy z marką ROHLOFF. To firma, która słynie z produkcji piast wielobiegowych oraz innych części i środków do konserwacji rowerów. Czy wiesz, że jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym serwis partnerem niemieckiego producenta?

Chętnie dzielimy się doświadczeniem, doradzamy, pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Możesz wybrać pakiet serwisowy z przeglądem piast rowerowych lub inne usługi ROHLOFF Service Partner.

ROHLOFF Service Partner — nasza oferta

Piasty rowerowe bywają często przyczyną awarii rowerów. Na pewno je znasz —kompaktowe, lecz niezwykle istotne dla prawidłowej pracy jednośladu elementy. Ale czy dbasz o nie tak, jak powinieneś? Są narażone na ciągły kontakt z czynnikami atmosferycznymi, a przez to podatne na działanie wilgoci, czyli korozję.

Świadomym rowerzystom polecamy usługi naszego autoryzowanego punktu ROHLOFF Service Partner. Proponujemy aż 3 różne pakiety przeglądu piast rowerowych:

 1. Piasta ROHLOFF Przegląd Mały: 400 zł
 2. Piasta ROHLOFF Przegląd Średni: 450 zł
 3. Piasta ROHLOFF Przegląd Duży: 550 zł

Różnica w cenach wynika oczywiście z zakresu prac przewidzianych przez konkretny pakiet. Każdy z nich obejmuje jednak:

 • wymianę oleju,
 • wymianę śruby oleju,
 • czyszczenie oraz smarowanie mechanizmu zmiany biegów,
 • wymianę śrub Axleplate,
 • wymianę papierowych uszczelek mechanizmu zmiany biegów,
 • wymianę papierowej podkładki pokrywy piasty,
 • wymianę śrub pokrywy piasty,
 • wymianę uszczelnienia simmering.

Jeżeli nie wiesz, z którego pakietu powinieneś skorzystać, zdaj się na naszych fachowców. Po wstępnych oględzinach roweru pracownicy ROHLOFF Service Partner pomogą w podjęciu decyzji.

Dlaczego warto korzystać z usług autoryzowanego partnera ROHLOFF?

Przeglądy i konserwacja piast wielobiegowych w autoryzowanym punkcie ROHLOFF pozwoli szybko wykryć i naprawić usterki. Dla Ciebie będzie gwarancją udanego wypoczynku i bezpiecznej jazdy na sprawnym rowerze. Wybierz miejsce, któremu zaufały setki rowerzystów!