Centrum Piast wielobiegowych

Centrum piast wielobiegowych - Warszawa

Przerzutki muszą działać płynnie, aby jazda rowerem była nie tylko przyjemna, ale w ogóle możliwa. Na piasty wielobiegowe spore grono rowerzystów w ogóle nie zwraca uwagi, aż do momentu wystąpienia awarii. Każdy niepokojący dźwięk, zgrzytanie, ocieranie, trudno wchodzące lub samoczynnie przeskakujące biegi to ostrzeżenie, które powinieneś potraktować serio. Niewprawionemu użytkownikowi ciężko postawić diagnozę, nie mówiąc o naprawie usterki. Okazuje się, że nowoczesne piasty wielobiegowe renomowanych marek, takich jak Shimano, Sturmey Archer czy ROHLOFF sprawiają problemy nawet niektórym serwisantom.

Zamiast szukać osoby, która podejmie się przeglądu, konserwacji czy wreszcie naprawy przerzutek wymienionych firm, odwiedź nasze Centrum. Serwisujemy piasty wielobiegowe z pełną biegłością, bazując na oryginalnych częściach zamiennych.

Wyślij do nas koło z piastą wielobiegową korzystając z formularza

Nasza siedziba mieści się w Warszawie (dzielnica Praga). To doskonała lokalizacja dla rowerzystów z całej Polski. Dlaczego? Ponieważ w razie wystąpienia awarii, możesz wysłać do nas samo koło z piastą wielobiegową. To naprawdę wygodna opcja, dzięki której oszczędzasz czas. Nie musisz już korzystać z usług przypadkowego serwisu w Twojej okolicy. Wybierz specjalistyczny punkt, w którym najlepiej zatroszczymy się o powierzony element roweru.

Jak zgłosić usterkę, gdy doszło do uszkodzenia piasty rowerowej? Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie i wyślesz na wskazany adres dobrze zapakowaną i zabezpieczoną część. Najlepiej, jeśli w tym celu skorzystasz z opcji wysyłki kurierskiej. Uszkodzoną piastę rowerową naprawimy w najkrótszym możliwym czasie z wykorzystaniem części oryginalnych.

Formularz serwisowy

Dane kontaktowe

Nasza oferta - serwis Warszawa

Prowadzimy serwis piast wielobiegowych Shimano, Sturmey Archer i ROHLOFF, zarówno współczesnych, jak i kilku(nasto)letnich. Nie tylko naprawiamy przerzutki, ale także sprzedajemy.

Aby zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa, na każdą wykonaną naprawę udzielamy gwarancji. Jako jedyni jesteśmy gotowi przejąć pełną odpowiedzialność za powierzony sprzęt sportowy.

Profesjonalny serwis rowerów z piastami wielobiegowymi obejmuje:
  • przygotowanie do dalszego użytku używanych rowerów, ze szczególnym uwzględnieniem piast,
  • czyszczenie piast przy użyciu specjalistycznych środków oraz ich ponowna konserwacja,
  • regulację biegów,
  • wymianę manetek, oleju, linek i pancerza, łożysk korpusu piasty, zębatki,
Dlaczego warto wybrać nasze Centrum Piast Wielobiegowych?

Sami jeździmy na rowerach, dlatego rozumiemy potrzeby wszystkich kolarzy. Bez względu czy jeździsz hobbystycznie, traktujesz rower jako środek transportu czy marzysz o zawodowstwie pomożemy Ci przygotować jednoślad do codziennego użytku.