Beat Bike Custom

Rower stworzony dla Ciebie — Beat Bike Custom

Rozwiązania skrojone na miarę cieszą się dziś dużą popularnością. Każdy chce mieć oryginalne i niepowtarzalne produkty. Dlaczego więc nie skorzystać z możliwości stworzenia roweru na indywidualne zamówienie? Nasze rowery na zamówienie to doskonały sposób, aby wyróżnić się na tle innych rowerzystów. Custom Bike może być amatorski lub zawodowy, zawsze jednak jest taki, jakim go sobie wyobraziłeś.

Technika i design – rowery na zamówienie

Zamawiając Custom Bike'a, sam decydujesz o każdym elemencie roweru, aczkolwiek możesz liczyć na nasza fachową pomoc i doradztwo techniczne. Proponujemy m.in.:

  • napędy paskowe GATES Carbon Drive w wersji CDC, CDN, CDX, CDX:EXP,
  • ramy aluminiowe, Cro-Mo, tytanowe,
  • piasty wielobiegowe Rohloff, Shimano, Sturmey Archer, Single Speed lub tradycyjne przerzutki napędzane łańcuchem,
  • lakierowanie ramy na dowolny kolor

Oferujemy rowery na zamówienie damskie oraz męskie do jazdy miejskiej, szosowej, trekkingowej lub górskiej. Ostatecznego charakteru nadaje im kolor ramy, którą możemy pomalować na dowolny odcień z palety RAL lub z palety lakierów samochodowych.

Jak zamówić własny Custom Bike?

Wiemy, że wśród naszych klientów są rowerzyści z całej Polski. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy system zamówień elektronicznych. Wystarczy, że napiszesz nam, czego potrzebujesz, a my zamienimy marzenia w rzeczywistość.

Zamów Custom Bike'a w kilku prostych krokach:
  • wyślij nam opis wymarzonego roweru na adres  info@beatbike.pl,
  • wybierz wersję napędu, typ roweru, materiał i rozmiar ramy oraz koła, a także opony, hamulce, piasty itp.
  • poczekaj na wiadomość zwrotną z wyceną oraz wstępnym projektem Twojego Custom Bike'a.

Im więcej informacji uzyskamy o Tobie i Twoim wymarzonym rowerze, tym bardziej spersonalizowana będzie przygotowana przez nas oferta. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rowerów na pasek. Możesz także powierzyć nam swój dotychczasowy jednoślad — rozumiemy sentymentalną więź i przywiązanie do sprzętów sportowych. Z przyjemnością odrestaurujemy Twój obecny rower, aby upodobnić go do jednośladu marzeń. Chcesz kupić rower na zamówienie w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem rowerowym!