hamburger icon

Przechowalnia rowerów

Przechowalnia rowerów

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym większość osób rezygnuje z jazdy na rowerze i zmuszona jest odstawić swój jednoślad aż do wiosny. Właściciele niewielkich mieszkań mogą mieć z tym problem, gdyż rower zajmuje dużo miejsca, a jego przetrzymywanie przez kilka miesięcy na klatce schodowej z pewnością nie spodoba się sąsiadom. Przechowywanie jednośladu na balkonie czy w zawilgoconej piwnicy też nie jest dobrym pomysłem, gdyż pod wpływem niekorzystnych czynników poszczególne komponenty mogą ulec zniszczeniu. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest nasza przechowalnia rowerów. Dysponujemy rozległą przestrzenią, w której Twój jednoślad będzie bezpieczny i odizolowany od deszczu, śniegu czy mrozu. Nasza przechowalnia rowerów znajduje się na terenie miasta Warszawa w dzielnicy Gocław. Obsługujemy klientów z całej stolicy i okolic.

Przechowalnia rowerówWarszawa

Z naszych usług korzystają zarówno profesjonalni rowerzyści, jak i osoby uprawiające rekreacyjną jazdę. Stworzyliśmy optymalne warunki do przetrzymania jednośladów, dzięki czemu masz pewność, że nasza przechowalnia rowerów zapewni najwyższy stopień bezpieczeństwa Twojemu sprzętowi. Pojazd na czas zimy zostanie zabezpieczony przed kradzieżą, a przed odbiorem dokonamy dokładnego przeglądu i przygotujemy go do jazdy, tak abyś mógł od razu rozpocząć sezon!

Nasza przechowalnia rowerów prowadzona jest przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jakie warunki powinien mieć zapewniony rower, aby nie był narażony na uszkodzenia.

Dlaczego nasza przechowalnia rowerów?

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że oddajesz jednoślad w dobre ręce. Magazyn, w którym prowadzona jest przechowalnia rowerów, jest ogrzewany i monitorowany, a do tego przystosowany do przetrzymywania jednośladów. Przed sezonem Twój rower przejdzie gruntowny przegląd, a wszystkie komponenty zostaną przygotowane do jazdy, co pozwoli Ci uniknąć kolejek w serwisie rowerowym w okresie wiosennym.

Nasza przechowalnia rowerów oferuje konkurencyjne ceny i umożliwia dostosowanie dodatkowych usług do potrzeb klientów, dzięki czemu w okresie zimowym Twój rower może być poddany gruntownej renowacji.

Zapraszamy do współpracy.

Przechowalnia rowerów
Przechowanie roweru od 15 października do 15 marca 160zł
Przechowanie roweru od 15 października do 15 marca + Przegląd Podstawowy (rabat 50%) 270zł
Przechowanie roweru od 15 października do 15 marca + Przegląd Generalny (rabat 50%) 335zł
Każdy kolejny rozpoczęty miesiąc 35zł