hamburger icon

O nas

Beat Bike — sklep i serwis rowerowy
Dlaczego warto przyjść do nas? Bo jesteśmy wizjonerami i pasjonatami. Sprzedajemy rewolucyjne napędy GATES Carbon Drive oraz składamy rowery Custom — rowery tworzone na indywidualne zamówienie. Poznaj nas bliżej i pozwól, aby radość składania własnego, niepowtarzaklnego roweru udzieliła się również Tobie.

Napęd paskowy GATES Carbon Drive
Lubimy innowacyjne rozwiązania i chcemy proponować je również Tobie! Napęd paskowy GATES Carbon Drive to nowoczesny i godny zastępca klasycznych łańcuchów rowerowych. Docenisz go za wytrzymałość i łatwą obsługę. Korzystanie z roweru ma być przyjemnością, a nie skarbonką bez dna. Inwestycja w nowoczesne komponenty zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo jazdy na lata. Chcesz żeby było bardziej ekonomicznie? Pokaż nam na czym jeździsz, a my zmodernizujemy Twój rower z wykorzystaniem nowych systemów GATES Carbon Drive.

Naprawa rowerów i piast — autoryzowany serwis ROHLOFF w Polsce
Oprócz składania rowerów zajmujemy się również kompleksowym serwisem. Możesz wybrać pakiet usług z naszego cennika i zapomnieć o problemach z przeskakującym łańcuchem czy wadliwym hamulcem. W pracy korzystamy z oryginalnych części zamiennych, a jeśli sięgamy po zamienniki to tylko te, z najwyższej półki.
Jesteśmy dumni z bycia jedynym w Polsce autoryzowanym partnerem niemieckiej marki ROHLOFF. Jako Service Partner zajmujemy się przeglądem oraz naprawą piast wielobiegowych tego producenta. Wymienimy olej, czyścimy, smarujemy mechanizm zmiany biegów czy wymianę łzyska. Wszystko po to, abyś cieszył się swoją piastą jak najdłużej.

Produkcja rowerów na zamówienie
Chcesz, aby Twój rower wyrażał Ciebie? Masz dość jazdy na jednośladzie z marketu? Custom Bike to propozycja dla indywidualistów. Ten rower odzwierciedla wszystkie marzenia o jednośladzie, który technicznie i wizualnie sobie wymarzyłeś. Korzystamy z najnowszych systemów — części ROHLOFF, napędów paskowych Gates Carbon Drive oraz innych elementów, z którymi tworzymy rowery idealne.

Zapraszamy do sklepu i serwisu Beat Bike. Służymy fachową pomocą i doradztwem, dzieląc się z pasjonatami kolarstwa naszym doświadczeniem oraz miłością do jednośladów.